Moustache?

The moustache has been an integral part of the history of the bicycle for a long time now. Look no further than the famous moustache handlebar! Our handlebars are innovative and can be considered as a modern take on the famous moustache handlebars of the past. Every moustache is unique, every moustache is recognizable, every moustache has a strong identity, just like our bikes!

Technologie Moustache

Konstrukce Lundi 26

Normálně by bylo v zásadě nemožné, navrhnout a vyrobit otevřený, nebo chcete-li dámský, rám stejně pevný jako klasický uzavřený s horní rámovou trubkou. A přesto, my jsme to dokázali! Vyvinuli jsme exkluzivní technologii pro rám elektrokola Moustache Lundi 26. Spodní rámová trubka má uvnitř tři komory, což je vlastně ekvivalent ke třem trubkám spojeným dohromady. Takže zatímco má rám vynikající tuhost v krutu, stále poskytuje jistou horizontální flexibilitu, která absorbuje vibrace.

Tuhost rámu je velmi důležitá pro vaši bezpečnost. Právě tuhost je hlavním předpokladem, aby se kolo nerozvlnilo ve velkých rychlostech, když pustíte řídítka, nebo když začnete šlapat.

Tři komory v hlavní rámové trubce také znamenají, že vedení bovdenů a elektrických kabelů je možné uvnitř rámu bez snížení jeho tuhosti.

Pro Lundi 26 se nám navíc podařilo vyvinout speciální geometrii tak, že na něm mohou pohodlně jezdit jezdci od 158 do zhruba 190 cm. Raději než mít sedlovou trubku téměř v rovině se středovým složením, je ta raději více položena směrem dozadu, takže se vzdálenost od řídítek zvětšuje spolu s rostoucí výškou sedla.

Take úhel hlavové trubky a závlek předního kola byl navržen tak, aby zaručoval optimální řízení v nízkých rychlostech a zároveň se zvyšovala stabilita kola tak, jak rychlost stoupá.

A poslední věc. Integrovali jsme přední světlo přímo do hlavové trubky tak, aby jste byli perfektně vidět, abyste měli jasnou cestu před sebou i v noci a také, aby vaše kolo vypadalo prostě božsky!

Bosch

With Bosch, our historical partner, we share the same vision and values of performance, quality and services. We believe they propose the most advanced and performing system on the market. Following this logic, we are exclusively using the Bosch system on our full line of products.

It’s the strong belief that performance, quality and service are the foundation of any bicycle. Our partnership with Bosch is based on these same values. Bosch is currently the most developed and efficient system that exists… and it’s produced in Europe.

System Bosch Active

System Bosch Performance

System Bosch Performance CX

Recenze a testy

Samedi 27/9 OFF3
Elektrokola 2/2016

Samedi 27/9 Trail 7
Electric Bike Action 8/2016

Samedi 27/9 FS
Elektrokola 1/2016

Nabij svůj email elektřinou

Nabij svůj email elektřinou

Nechte si zasílat elektrické zprávy a novinky, přímo na email. 

Úspěšně přihlášeno

Share This