O Moustache

Každý knír je jedinečný, každy knír je rozpoznatelný, každý knír má silnou identitu, tak jako naše kola!

Emoce

Bolest a potěšení… tak odlišné pocity, a přitom si jsou tak blízké. Atleti dobře vědí, že k sobě patří: muka obrovského úsilí, radost z vyhrávání, vzrušení z dosažení cíle.

Tyto emoce zažíváme v každodenním životě všichni. Při práci na šílených projektech mnohdy trpíme, protože nic není zadarmo. Pokud však přes všechny nástrahy uspějeme, pokud se naše bláznivé nápady stanou realitou, pak se nám všem dostane neskutečných pocitů štěstí!

Pod značkou Moustache se skrývá mnoho neuvěřitelných projektů. Za pět let fungování naši společnosti jsme zažili mnoho intenzivních emocí. Novinka v podobě horských elektrokol Moustache je toho zářným příkladem! Když jsme se rozhodli osadit kola baterií, která pro tento účel nebyla vyvinuta, museli jsme překonat plno překážek.

Ať už se jedná o překážky v našich hlavách nebo o technické problémy, vždy musíme bojovat a všechny potíže vyřešit, což se nám zatím vždy povedlo.

Jeden příklad za všechny: diagonální trubka rámu. Neexistoval žádný stroj, který by zvládl hydroforming (tváření vnitřním přetlakem emulze voda-olej) trubky, v které je umístěna baterie. Museli jsme šetřit každý milimetr, hledat prostor tam, kde nebyl a pečlivě zvažovat každý úhel. Museli jsme upravit výrobní stroje, zvýšit tlaky … výsledek ale předčil veškerá očekávání.

Po konstrukční práci přišlo testování, kompletování kola, nové tlumiče, nová geometrie, nové pneumatiky a všechno začalo zapadat do sebe. Slovy nelze popsat, jaké byly naše pocity při prvních projížďkách! Díky těmto emocím můžeme makat každý den tvrději a tvrději. Jediná věc, na které nám nyní záleží je, abyste i vy při jízdě na našich kolech zažívali ty stejné emoce. Doufáme, že z jízdy pocítíte tu námahu a práci, která byla odvedena na každém detailu. Právě detaily jsou to, co vytváří naši značku Moustache. Děkujeme celému našemu týmu, partnerům a samozřejmě také zákazníkům!

Moustache?

Historie elektrokol Moustache sahá překvapivě pouze do roku 2010, kdy se zakladatelé Manu a Greg rozhodli vyrobit prvotřídní elektrokolo, které by se vymykalo průměru a své představy postavili na vytříbeném designu, letitých zkušenostech s navrhováním "Hi-End" sportovních MTB kol a nejlepších dostupných technologiích středových pohonů BOSCH.

Výsledkem je v tomto odvětví jedna z nejrychleji rostoucích firem současnosti, která se může, jako jedna opravdu z mála, pochlubit kompletní výrobou ELEKTROKOL přímo v Evropě - konkrétně ve FRANCII.

SEZÓNA 2017/18 nabízí kompletní modelovou řadu opravdu špičkových do detailu propracovaných kol pro všechny typy cyklistiky a splní požadavky těch nejnáročnějších uživatelů v horských i městských podmínkách.

Elektrokola jsou osazeny špičkovými německými motory značky Bosch, které společně s vysokokapacitní baterií a odladěností kola dokáží nabídnout jezdci dojezd až 180 km a maximální spolehlivost, což běžné "hobby" elektrokolo nikdy nedosáhne.

Kola Moustache jsou navržena pro zkutečný prožitek s jízdy a dojedete s nimi na místa a horské výhledy, kam byste se s běžným kolem těžko odhodlávali …

 

My, ve firmě Moustache věříme, že elektrokola jsou neuvěřitelnou příležitostí pro další rozvoj cyklistiky. Z našeho pohledu se jedná o skvělou alternativu k automobilové dopravě. Kvalitní elektrokolo Vám přinese plno radosti, ať už se pohybujete v městském prostředí, na nedělní vyjížďce krajinou nebo právě zažíváte intenzivní trénink.

Máme konkrétní vizi a víme, jak má elektrokolo vypadat. Má být jiné, moderní, inovativní a kvalitní. Centrem našich myšlenek a celého vývojového procesu je však jezdec a jeho pohodlí. Toužíme po kolech, která budou unikátní a budou kombinovat design, komfort a jednoduchost ovládání.

Firma

Moustache sídlí v regionu Les Vosges ve Francii, což je místo našich vzpomínek na dětství, našich rodin i našich hodnot. Pevně věříme, že síla této firmy tkví především v našich zaměstnancích. Začínali jsme jako dva blázni do kol – Manu (vývoj) a Greg (prodej) – nyní máme přes 38 zaměstnanců pracujících na vývoji a výrobě našich kol.

S+ARCKBIKE

Philippe Starck je světově známý francouzský designér, který se spojil s Moustachem, aby připravil svou vlastní kolekci čtyř elektrokol, kterou pojmenoval M.A.S.S. Tato zkratka vyjadřuje jména čtyř modelů Mud, Asphalt, Sand, a Snow. Cílem bylo představit světu kol produkty, které by svému majiteli přinášely obrovské potěšení nejen během jízdy, ale i při pohledu na ně. Onen zážitek z jízdy byl přiveden k dokonalosti stejně jako estetika samotných kol. Velmi dobrým příkladem je model Snow, který je navíc doplněn stylovým zateplením baterky a jehož přední kolo s ultraširokými fat pneumatikami je letmo uloženo na jednostranné vidlici. S+ARCKBIKE je prostě zážitek už od pohledu.

Share This